Červen 2012

Zločin z nenávisti

28. června 2012 v 13:27 | Saji |  Můj deníček
Nedávno jsem hledala něco, čím bych zahnala nudu. Rozhodla jsem se pro film, samozřejmě, že jsem neopustila moje oblíbené téma. Vyhrál u mě Zločin z nenávisti. To jsem si zas měla co stáhnout. Začátek jsem jako vždy obrečela. Myslím, že by teto film zvládli i ti méně tolerantní.
Jen bych vyměnila Traye, za někoho jiného.

O čem je film ?
Robbie a Trey poklidně žijí v tiché části města až do doby, kdy znenadání nastane konflikt s nenávistným sousedem Chrisem. Trey se po brutálním útoku ocitne na nemocničním lůžku, kde bojuje o život. Chris je podezřelý, ale má dobré alibi. Robbie se stane hlavním podezřelým a proto se zoufale snaží uskutečnit nebezpečný plán, který odkryje šokující tajemství a otočí mnoha lidem život naruby. Film Zločin z nenávisti, je příběhem o ničivých důsledcích netolerance a síle lásky.


Konečně

24. června 2012 v 19:40 | Saji |  Můj deníček
Konečně po dvou dench mám úpravy blogu za sebou. Musím ještě jednou poděkovat Luczaidě za její opravdu rychlý layout a hlavně za to, že mi ho i nastavila. Bůh ví, jak by to dopadlo, kdybych si ho musela dát na blog sama. Změny se dotkly i menu. Snažila jsem se ho udělat přehlednější a hlavně se mi nelíbilo, jak sem to měla "přeikonkováno". Nechala jsem jen pár rubrik, přidala jsem odkazy na svoje videa z YouTube a najdeš tu i odkazy na moje povídky.Kolik že mu je ? Čtyřicet tři ? On vůbec nestárne, krasaveček náš. Takhle ho někde vidět, tak se asi zblázním.
Další Galeovi nové fotky *TADY* a *TADY* .

Článek s překvapením :)

24. června 2012 v 18:36 | Luczaida
Tak, layout je vyrobený, nastavený. Doufám, že se ti líbí :) Kdybys ještě něco potřebovala, třeba další popisky do menu tak řekni. Ještě jako dáreček jsem ti k tomuto layoutu vytvořila tři avatary, banner a oddělovač. Jestli se ti budou hodit, používej, jak je libo ;)

Brian a Justin (přehled)

23. června 2012 v 10:58 | Saji
Kapitola první (Londýn)

Kapitola druhá (Jeden problém. milión výmluv)

Kapitola třetí (Surprise)

Velké změny

23. června 2012 v 3:46 | Saji |  Můj deníček
Takže, na blogu probíhají dost velké změny. Předem se omlouvám pokud by jste něco nemohli najít, budu muset udělat pár "článků", které potom využiju v menu.Chci aby bylo víc přehledné a nebyly tam zbytečnosti. To samé i ty odkazy. Pokud vám něco nebude fungovat, bohužel, musíte si počkat. Co se mého druhého oblogu týče, rozhodla jsem se něco málo ještě dopsat, takže story Richard a Mikey je znovu otevřená. Dále chci zkust přeložit nějaké ty povídky z angličtiny, i když se asi sem tam bez strejdy Google neobejdu.


Underneath

22. června 2012 v 18:40 | Saji |  Videa
Moje nuda opět promluvila. Původně jsem měla v plánu udělat video s jinou tématikou, ale nakonec jsem vybrala "rozchod" Justina a Ethana. Písnička se mi líbila už dlouho a tak jsem to nějak zkloubila. Trvalo mi to cca tři hodiny, ale to jen proto, že mi to jde stylem pokus-omyl.

P.S. Já vím, že dess není na téma blogu, ještě se na tom pracuje.

Oblíbenci

22. června 2012 v 13:52 | Saji
Spřátelené


Oblíbené
Losík /povídky
Kinnetiks News / novinky
FunFiction.net /povídky
Dancerboy /tanec

Ostatní zajímavé

Rise'n Shine Cologne with Sharon and Randy

16. června 2012 v 23:06 | Saji |  Můj deníček

Přes facebook jsem našla video, kde je Randy a Sharon při obědě. Božínku, když jsem slyšela Randyho hlas, nemohla jsem se dočkat až ho uvidím. Jako vždycky bylo naše Sunshine k sežrání. Kouzelný, roztomiloučký ... no podívejte se sami


Jsem zpět

14. června 2012 v 23:40 | Saji
Áno,áno.. jsem zpět. Po už ani nevím jak dlouhé době jsem se rozhodla se sebou něco udělat, teda spíš s mým blogem. Dnes jsem dopsala třetí díl nové povídky Londýn *ZDE* .Dohnal mě k tomu jeden čtenář mého blogu. Musím se přiznat, že jsem se úplně nechala nakazit CON manii od Justinky, a hlavně mě potěšila a zároveň nas*ala jedna zpráva. Robert Gant má přijet do Prahy. To si sakra nemoh přijet v úterý, když jsem tam byla ? Každopádně doufám, že se na netu objeví aspoň nějaké fotky.


Moje Sunshine

7. června 2012 v 17:18 | Saji |  Randy Harrison

Po dlouhé době vidím zase fotku Randyho Harrisona, i když je špatná kvalita, je tam prostě úplně nádherný *přiblble se směju* . Fotka je z nádraží v Kolíně nad Rýnem . Zvládla bych napsat ještě milión komplimentů na jeho adresu, ale radši to dělat nebudu. Prostě naše Sunshine.

eviscerate-replace: So we just ran into Randy in the train station in Cologne :P [photo is Sarah’s not mine] We did speak to him - he was lovely! :) Had lunch with Elke, Sarah and Kim too, and met up with two of our friends from online - Carolyn and Rachel from Australia and the USA. It’s all becoming REAL now!!!