Květen 2012

New York's first LGBT art museum

31. května 2012 v 22:41 | Saji |  Ostatní

V New Yorku se se nachází první LGBT muzeum , na které přispěli rekordní částkou deset miliónů dolarů.Muzeum gay a lesbického umění vyhlašuje největší dar v historii USA. Dar 8.800.000 dolarů daroval Charles W. Leslie, na památku svého dlouhodobého partnera Fredrica D. (Fritz) Lohmana, který zemřel v roce 2009.

Z celkové hodnoty 8.800.000 dolarů , přispěl na muzeum ještě Pinto Marion,umělec a dlouhodobý přítel a zastánce Leslie a Lohman , částkou 1.500.000 Leslie-Lohman je první a jediné gay a lesbické muzeum, jehož posláním je "vystavovat a zachovat gay a lesbické umění a podporovat umělce, kteří je vytvořili."Jonathan D. Katz, předseda rady Leslie-Lohman rady řekl: "Charles Leslie je jednou z mála osob v New Yorku, který chce napravit to ticho kolem LGBT komunity.

"Jsme nadšeni, že se na uvádění výstav, podílelo tolik známých umělců jako je Paul Thek a tento významný dar nám umožní i nadále vystavovat kvalitní práce na dlouhou dobu."

Peníze budu rovněž použity k rozšíření personálu.Lohman a Leslie sbírali umělecká díla několik let.V roce 1989 založili nadaci aby zachovali svou sbírku gay umění .

Leslie-Lohman Muzeum gay a lesbického umění má trvalou sbírku s více než 6000 objekty, pokrývajících více než tři staletí gay a lesbického umění.


Jejich program zahrnuje 6-8 velkých výstav ročně, filmové projekce, divadelní představení, čtení poezie, besedy a diskuse.

Proč to není delší ?

27. května 2012 v 12:31 | Saji |  Můj deníček

Já je chci domů , oba dva. Krásníí =)Poslední díl první kapitoly

26. května 2012 v 2:13 | Saji |  Slash

Takže se předem omlouvám , ve čtvrtek jsem napsala že 6 díl je poslední , ale bohužel není. V noci mě to opět trošku chytlo a tak je to tady. Konec první kapitolky.

*HERE*


Předposlední díl

24. května 2012 v 23:01 | Saji |  Můj deníček
Tak , a je tu předposlední díl první kapitolky =))

*HERE*


Malé info

24. května 2012 v 22:21 | Saji |  Můj deníček

No , nechci říct , že na tenhle blogu už nechodím , pokud budou nějaké novinky ze světa queer lidí , tak si pište že je sem určitě hodím. Teď ale trávím víc času na svém druhém webu , kde se snažím psát , ale je to jen pokus =))Řekla bych , že další dobrý film

23. května 2012 v 18:13 | Saji |  Můj deníček
Tákže , přes web Lukl!fe.cz jsem narazila na celkem fajn vypadající film o striptérech , keterý jde teprve do kin a to 29 června. Film nese název Magic Mike (český název - Bez kalhot) , je o několika mladých striptérech a jejich životě.Film je inspirován zkušenostmi Channinga Tatuma z dob , kdy se živil jako striptér a o své herecké kariéře pouze snil.
Jedna scéna mi tam strašně připoměla Justina , když se v Babylonu vlnil u tyče.Jen při upoutávce jsem měla slinu až u kolen , ale stejně zůstanu věrná Brianovi a Justinovi ( na ty dva nikdo nemá).
Klikni na obrázek a načte se ti trailer.


Který debil ??

21. května 2012 v 21:22 | Saji |  Můj deníček

Můžete mi říct , který inteligentní tvor na týhle zemi nahlásil moje video za sexuální obash a nahotu ?? Ku*va , kolik je tam takových videii a on musí nahlásit zrovna mě. Takže tomu člověku , díky moc ... fakticky , máš to u mě .


Dárek pro mě ode mě

20. května 2012 v 23:29 | Saji |  Můj deníček
Zase mám nákupní horečku. To fakt není dobrý , když mě něco chytne , tak už mě to nepustí. Takže abych se předem vyhla obchodům , které praskají neoriginálním oblečením (teda bylo by to originální , kdyby si to nenosila co druhá holka ) , tak sem se rozhodla , že si radši něco obědnám přes Blog.cz
Párkrát jsem už takhle nakupovala a úplně v pohodě.Takový malý dárek pro mě ode mě.

A)
místo "my" bude "your"

B)

Moje slabost

20. května 2012 v 21:39 | Saji |  Můj deníček
Proč zrovna já , proč já musím být tak chorobně závislá na QaF. Pořád myslím na to, co bych dělala kdybych neklikla zrovna na to video , a ještě teď si vzpomínám na ty první záběry. Ale při mojí smůle se z jednoho videa zrodil tenhle blog a další moje slabost. Přiznám se , moc jich teda nemám ale tohle mě doslova dostalo. Sama sebe jsem přistihla jak dost okatě zírám na možné gaye , nebo kluky kteří tak co jen trošku vypadají , a když mi svůj pohled opětují nevím kam s očima. Nedávno jsem odněkud šla a k nám do pizzerie vcházel jeden nádherný pár . Jeden tomu druhému podržel dveře , spolu šli až ke stolu a tak krásně se usmívali až sem se málem roztekla. Po tom co dojedli jsem málem jsem oněměla úžasem , když se při odchodu chytli za ruce a opět s tím neodolatelně nádherným úsměvěm odkráčeli ven. Mají můj velký obdiv , protože málo homo párů dokáže "ukázat" že jsou jiní.Bylo to asi dost vidět , protože se na mě můj homofobní taťka dost blbě podíval. Slyšeli jste někdy jejich kecy ?? Můj děda je hodně nábožensky založený (až moc hodně, někdy je to až k smíchu , ale co už , lidi jsme různí) a poslouchat potom ty kecy knězů jak je homosexualita špatná a bla, bla , bla ... už si z toho dělám jenom srandu.Celá moje rodina je vlastně taková , kromě mamky - té můžu děkovat za to , že jsem normální =DD

No nejsou kouzelní ?? Jednu věc kterou jsem nechápala, nechápu a asi ani nikdy nepochopím je proč nechcou dovolit homosexuálním párům adopci dětí.Prý by z nich vychovali jen další gaye.Staré ale potěší

18. května 2012 v 22:55 | Saji |  Randy Harrison

Tákže , teď jsem se nasmála jako nikdy. Sice je video tři roky staré ale stejně mi to celkem zvedlo náladu. Randyho vystoupení , nejlepší je ten konec =D

Videjko mi nešlo vložit sem na blog tak alespoň odkaz tady.