Aspoň sme se neučili

26. dubna 2012 v 23:56 | Saji |  Můj deníček
Hned ráno mi už všichni lezli nanervy i ségry a tak sem se po dlouhé době těšila do školy.Naštěstí pro mě přišla kámoška takže se mi nálada o trošku zvedla , a ještě víc mě potěšilo , nebo jak to mám napsat , konečně přišli ty školní trička , které nám posílali pomalu měsíc. Jsou ůžasný. =))
Druhou hodinu v matice jsem jen seděla a se svým drbacím kroužkem sme probírali velkou akci která se koná v pátek + a na to je ještě brzo, rozlučkovou párty , na kterou se samozřrjmě vy*seru protože jsem ráda že už žádného člověka za třídy nikdy neuvidím , kromě mojí nej nej nej kámošky a ještě pěti holek.O půl desáté jsme šli do školky , kde sem se teda dobrovolně přihlásila , než mít fyziku z které mám být zkoušená.Když sme tam dorazili tak sme si chvíli hráli s dětma vevnitř a potom sme šli ven , kde nás rozdělili na šest stanovišť. My jsme schytali snad ten nejhorší úkol co může být a to , ukázat dětem jak se váže krepák kolem větviček =D A hned jsem využila nového trička pod které jsem cpala natrhaný papír.(pokud se mi to podaří tak tu co nejrychleji bude foto jak to vypadalo) Pro sto dětí , milionkrát se opakovat a ty zlaté nervy co jsem měla už mi teda fakt docházeli. Nakonec jsem žádné dítě nikam nezavřela ani nikdo nepřišel k úrazu , což se normálně nestává. Zpět do školy jsem přišli dvacet minut před koncem hodiny a tak sme si trošku poseděly na chodbě , protože kecy češtinářky fakticky poslouchat nemusíme.
Samozřejmě sme se během dne nasmály ale to nebylo nic proti tomu co nás ještě čekalo. V ajině jsme dělali ptákoviny , a učitelka pyskovala že nám ještě přepíše známky apod. =D No ještě uvidím jestli tu dám ty fotky ale snad jo =))
Hrozná kvalita ale co už . brzy budou lepšíí =))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sleduješ Queer as Folk ??

Ano 64.8% (105)
Ne 35.2% (57)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama