Robert Gant jako Ben

22. března 2012 v 23:34 | Saji |  Robert Gant
Poslední role:
Kyle o Mike & Molly
Pohlaví:
Muž
Narozen:
7-13-1968
Místo narození:
Tampa, Florida
Rodné jméno:
Robert Gonzalez
AKA:
Robert J. Gant
Během pouhých několika let, herec Robert ("Bobby") Gant odešla z reálného života člen ligy a obhájce Ivey-in-odborné přípravě zobrazovat dobrou náladu Man, sexy údržbář, a vše kolem Nice Guy, nekonvenční střední školy zástupce ředitele a nedávno profesor literatury a veselý studií.
Rodák z Tampy, Gant začal jednat a vystupovat na mladém věku. On se objevil v národní televizi komerčního pro Cheerios obilovin v páté třídě a udělal měkké boty rutinu ve věku 11 let s legendární komik Bob Hope jako součást výstavy USO. Na střední škole, byl Robert zapojený do
řada mimoškolních aktivit. Zpíval v pěvecké kvarteto, se objevila ve školní divadelní produkce (včetně "Pomáda" a hrál fotbal.
Gant zůstal aktivní v divadelní a hudební snažení ve škole, ale jeho oči se nastavit na stát advokátem.Studoval pre-právo na University of Pennsylvania, a vydělávat si jeho undergrad titul v roce 1990. On získal jeho právnickou hodnost od Georgetown University Law Center ve Washingtonu, DC, v roce 1993 a vzal práci v Los Angeles s advokátní kanceláří.
Pokud pobočka LA firmy uzavřena v roce 1994, Gant zůstal v Kalifornii, aby usilovaly o hereckou kariéru.Zpočátku, on přistál malé role a hostování na několika televizních pořadech, včetně "My So-Called Life", "Step by Step", "Melrose Place", "Friends", "Becker", a "Ellen". V roce 1996 byl zvolen Robert ze skupiny více než 500 žadatelů opakovat roli pohodě člověka, on si oblékl bílý oblek a černým motýlkem, řídil dobrou náladu chladu, a zpíval a tančil v řadě reklamy pro Good Humor-Breyers společnosti zmrzliny. On také se objevil v reklamách na pivo Coors Light, Saturn auta a Hanes prádlo (s Michael Jordan).
Robert později měl periodické role hostující hvězda na "Caroline in the City", jak Caroline (Lea Thompson je) přítel Trevor a na "populární", jako zástupce ředitele (a pak Principal) Calvin Krupps z Kenney (jak v "Jackie O") High School. Na jaře 2002, on se připojil k obsazení "Queer as Folk" jako Ben Bruckner, profesor literatury a gay studie, která vyvíjí romantický vztah s jedním z přehlídky hlavních postav, Michael (hraje Sparks Hal.) Gant o filmech "Cityscrapes: Los Angeles", "Jane Street", "Smlouva", "Výuka paní Tingel *", "nárazově", "Marie a Bruce", a televizní film, "Bitter Vengeance".
V roce 2004, Gant, spolu s Cady Huffman (dále výrobci) a Alex Borstein (MAD TV), hrál v krátkém filmu Billyho otec je Popletal-Packer ". Krátký film je poctou 1950 se vzdělávacích filmů a v lednu roku 2005, byl promítán na filmovém festivalu Sundance v Park City, UT.
Robert současné době žije v Los Angeles.
Zdroje: Robert Gant - Oficiální stránka, Tampa Tribune, Sequel: Georgetown University divadlo-Interested Absolventi a IMDB, Bloomberg Business News, Penn Absolventi stránky, Variace * Přestože Robertovi scény v "Teaching Mrs chvění" byly řez od filmu, on je uveden jako "profesor" v postupových obsazení titulky na konci filmu.
V srpnu 2002 vyšel jako homosexuální herec v advokáta.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama