Randy Harrison jako Justin Taylor

8. března 2012 v 16:41 | Saji |  Randy Harrison
Povolání: Herec
Věk: 34
Datum narození: 2. 11.1977
Místo narození: Nashua, New Hampshire, USA
Znamení: Štír
Výška: 173 cm

Randy Harrison se celým jménem jmenuje Randolph Clarke Harrison,narozen byl 2.listopadu 1977 v Nushua (New Hampshire, USA),ale přesto se v jeho jedenácti letech přestěhoval s jeho rodinou do Alpharetty ve státě Georgia.Randy má jednoho bratra o kterém,ale jinak není známo.
Navštěvoval elitní, konservativní soukromou přípravnou školu v Atlantě-Pace Academy. Tady dostal svou první hlavní roli v divadelní hře Peter Pan.Brzy se stal populárním hercem a objíždě napříč USA a hrál v mnoha divadlech různé role.Zmiňováno může být jeho role ve West side story, A midsummer night´s dream, The real inspector Hound a A cheever evening…


Televizní debut ho čekal v roce 2000 v americké verzi seriálu Queer as folk,kde si zahrál roli mladého teenaera Justina Taylora,dost nadaného malíře,tajně po uši zamilovaného do staršího více jak 10 let Briana Kinneyho,Kterého hrál Gale Harold.Postava Justina si získala oblíbenosti,Justin se potýká s mnoha zatěžkávacími zkouškami, čeká ho coming out, ne zrovna lehký vztah s Brianem, musí čelit homofobii ze strany hetero-obyvatel Pittsburghu, kde v seriálu žije, lehce se právě příčinou toho dotkne zločinosti, ale postupně dospívá v silného mladého muže.
Stejně jako Justin Taylor i Randy je v soukromém životě gay.V roce 2002 si zahrál postavu Seana v televizním filmu Bang, Bang, jsi mrtvej. Role Justina a Seana jsou jeho prozatím jedinými filmovými počiny, Randy dal před filmovou kariérou přednost té divadelní scéně.
Se svým partnerem Simonem Dumencem bydlí v Jižním Williamsburgu v Brooklynu, mají dvě kočky, jmenují se Aggie a Ella.Se svým partnerem =)

Tak jim to sluší, ach. Skoro se mi chce použít ňuňí, ale ovládnu se, abych vám nezkazila zážitek:-)
Pořád je Randy z nich tří nejhezčí. jojo.
Junák!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Domča Domča | Web | 21. července 2012 v 20:08 | Reagovat

tí sú spolu nenormálne zlatí :D  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama