POMOC

30. března 2012 v 0:44 | Saji |  Ostatní

Asi před hodinou jsem dkoukala pátou serii ,a tím i osmdesátou třetí epizodu.Závěr byl ůplně nádherně zpracovaný , už se těším až celý seriál budou vysílat v televizi.Doufám že zas ta starší generace , která vyrostla na StarWars bude pyskovat , že co to tu pouštíte za porno.Pár takových hezkých a milých názorů už sem si vyslechla . Ale co mě je to jedno , mě se seriál líbí a je lepší než Upíří deníky nebo Zoufalé manželky (a ted to není nic proti fanouškům těchto dvou seriálů). Seriál je originální , pokud vím tak je to první seriál o gayích vůbec.

Ale ted pro mě nastala otázka .... Na co se ted budu dívat ?? možná zkusím "tu druhou" verzi , ale už z upoutávek mě to dost silně nudilo , nedkázala jsem se na to dívat . Prostě originál je jen jeden , a ať si říká kdo chce , co chce , Briana, Justina,Michaela atd ... nikdo nenahradí .... NIKDO. Možná že se mi ta první verze líbí víc protože jsem ji viděla jako první , a nebo spíš proto že , v Uk verzi jsou nevýrazní herci , nebo jak se to říká . Prostě nemají osobnost.

A tak mi nezbývá nic jiného než začít Queer as Folk sledovat znovu , protože z některých epizod si pamatuju velké nic. A ani by podle mě neuškodilo kdyby udělali Queer as Folk film , něco jako návrat po šesti letech , ale bůh ví kde jsou ted všichni herci , když nepříjdou ani na interwiev do rádia . No co už , s tím se budu muset smířit.

Každopádně mám ještě twitter a tam vždycky bude Scott Lowell a Peter Paige se svými statusy =DD

Tak dobrou noc QaFkáči

Forever young
 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama