O čem je seriál ??

8. března 2012 v 15:43 | Saji |  Ostatní
Máte rádi silné osobnosti? Postavy s vlastní, specifickou životní filosofií? Chcete vidět, jak to dopadne, když se do toho připlete kamarádství, láska nebo cokoli podobně nechutně emocionálního? Pak vás zaujme Brian a jeho příběh.

Na druhé straně je tu mladinký Justin, který se na začátku rozkoukává ve světě a snaží se v něm najít svoje místo - nejlépe po boku toho, koho miluje. Není to ani jednoduchá, ani přímočará cesta... ale formující. Postupně nám před očima roste muž, který se nebojí za sebe a svou lásku bojovat.

Líbí se vám přátelské vztahy, které jsou okořeněné troškou žárlivosti a hlubších citů? Michael je naprosto oddaný přítel, partner, syn a otec, i když je pro něj někdy obtížné všechny role zvládat.

Chtěli byste vědět, co všechno může potkat běžného člověka, který nevyčnívá z davu, netouží po dobrodružství a spoléhá na jistoty? Pak je tu pro vás Ted, účetní s břitkým vtipem.

S vážnými i nevážnými záležitostmi umí ovšem dokonale žonglovat Emmett - černý kůň celého seriálu. Milá, láskyplná osoba plná podpory a porozumění, ale zároveň člověk, který je neobyčejně silný a odvážný - ať už jde o jeho blízké, nebo zásady.

Nakonec Debbie - vždycky potřebujete mít po ruce energickou ženskou, která ty chlapy zpacifikuje. "Máma" všech našich hrdinů, neodmyslitelný element veškerého dění. A pokud jste nezažili její trička, přišli jste o spoustu vtípků.

Samozřejmě je tu ještě hodně dalších postav, které by si zasloužily pozornost, ale na ty už se budete muset sami podívat. Setkáte se i se spoustou společensky zajímavých témat - problematikou comingoutu, homofobie, adopce (nebo osvojení) dětí párem, který tvoří lidé stejného pohlaví, HIV, prostituce... prostě se vším, co život přináší. Ale hlavně vás zaujme QaF jako celek - postavy, příběh, vizuální stránka, hudba, střih. A protože je to svět barevnější než duhová vlajka, udělejte si o něm vlastní představu tím, že se podíváte na originální verzi.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama