Názory na QaF

25. března 2012 v 20:55 | Saji |  Ostatní
Aaime
Tak tenhle seriál je vážně něco. Zabývá se tématem, kvůli kterému se na něj moc lidí dívat nebude, ale to mi stejně nebrání v tom, abych na něj upozorňovala a snažila se mu získat nové fanoušky.. ;) Protože ten, kdo tenhle seriál neviděl, o hodně přichází. Pojednává o gay komunitě v Pittsburghu a jednotlivé postavy jsou tam naprosto výborně napsané a zahrané, charaktery se pořád vyvíjejí a nejsou statické. Taky bych chtěla pochválit skvělou práci s kamerou, která přidává různým scénám na významu. Ale samozřejmě nejlepším a nejsilnějším plusem tohoto seriálu je příběh; ukazuje běžné životy homosexuálů, nezobrazuje je pouze jako směšné figurky, co se oblékají do ženských šatů a mluví srandovně vysokým hláskem jako v ostatních seriálech či filmech, protože tak to opravdu není. Takže tenhle seriál naprosto doporučuju, je vážně skvělej a kdo jste ho ještě neviděli, koukejte si ho pustit!

Lilith

Vesmes, súhlasím s názorama dole, len bych chtela vypíchnout hudbu. Krásne dotvárí atmosferu a vetšina stojí za znovu poslechnutí. Sem sice na konci první rady, ale snad už můžu aspoň za sebe hodnotit dej a ten mne dostal. Všechni postavy se vyvíjejí, dokonce mne občas i pekvapují. Možná by prospelo vystríhat pár erotických scén, abych se nemusela tolik pri sledování červenat:-). Takže suma sumárum: dobre spracovaný seriál snad po všech stránkách s víc jak nevšedním hlavním tématem a postavami, které si proste nejde neoblíbit

IrmaVep

Hodnotím zčerstva s první sérií v krvi. Víc jak polovinu série mě to v podstatě nebavilo. Postavy a jejich záležitosti mi byly šumák, nikoho jsem si zrovna neoblíbila, spíš naopak (Justin!)...ALE:) Pak přišel poslední díl a já tu sedím a mám je ráda všechny do jednoho...Michael nezklamal, Brian překvapil, Justin to natřel všem okolo (a doufám, že ještě mnohým natře), Ted konečně taky dostal svoje, Emmett je prostě blááázen;) a ostatní postavy nádherně všechno doplňují...a hudba, hudba se mi líbí!

1. série: 80%
Hlavně za ten konec a za opravdu originální téma. Jeden z mála seriálů, co není krimi nebo sitcom.
Těším se na další děj.


2. série: 70%
Nebudu se rozepisovat o ději, abych něco neprozrazovala, takže jenom řeknu, že v 2.sérii jsem postrádala podobně vyhrocený konec. Teda, ono se tam samozřejmě NĚCO vyhrotilo, ale prostě to na mě nefungovalo až tak moc, jako závěr 1.série. Ale celkově pořád dost dobrý!

Pauline Grint


Jak jsem se poprvé dozvěděla, že tenhle seriál existuje, nijak mě nenadchl. Říkala jsem si, že je to jen seriál plný gayů, kteří tam dělají kdoví co a toť asi k ději vše. Mýlila jsem se. Podívala jsem se na první díl a úplně mě to uchvátilo. Brian, který vypadá, že je ke všemu lhostejný. Hlavně že na světě existují "hot boys" a klub Babylon. Justin, mladý kluk, který ještě chodí na střední školu, naivní a je zamilovaný do Briana, který nevěří na lásku. Emmett, Ted, Michal, Lindsay, Melanye, Debbie... každý z nich má svůj příběh.
Sice se zde nemluví zrovna nějak moc slušně, ale to myslím k životu někoho patří.
Podle mě si určitě tenhle seriál zaslouží 100% :)

Exxxik

Nedávno jsem shlédl tento seriál a lituji, že jsem ho neviděl již dříve. Před lety jsem o něm slyšel, pustil videa a říkal si, že to není nic pro mě, ale to jsem se hluboce mílil. QaF je úžasný seriál, který jsem shlédl během několika málo týdnů a pak znovu.. Teď si oddechnu, ale rozhodně se k němu hodlám vrátit. Miluji ty scény plné vášně, zvratů. Herci skvěle ztvárnili své role, hudba je také perfektní... Jeden z mála seriálů, který mě tak nadchnul..:)

Aljav

tématicky mě nesedí. Autoři se snaží ukázat (především gaye ), jako normální lidi. Jimiž v podstatě samozřejmě jsou. jenže mě vadí že dnes je módní z "jiných" lidí všude dělat normální lidi a ti co jsou bez jakýchkoli "odchylek", se stává někdo mimo společnost. Za chvíli bude normální být nenormální :-).

Ale jinak je ten seriál velice dobře udělaný.

Queer As Folk
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama