Gale Harold - životopis + exklusivní video z letiště

18. března 2012 v 0:36 | Saji |  Gale Harold

Životopis (biografie) / Informace:
Gale Harold, celým jménem Gale Morgan Harold III se narodil 10. července 1969 ve městě Decatur ve státě Georgia ve Spojených Státech Amerických. Tento americký herec má starší sestru a mladšího bratra.

Po dokončení studia na The Lovett Scholl v Atlantě Gale navštěvoval Americkou universitu ve Washingtonu DC, kde získal stipendium.

V roce 1997 mu kamarádka Susan Landau, dcera herce Martina Landau, navrhla, aby zkusil herectví. Přestěhoval se tedy do Los Angeles a započal tříleté intenzivní studium drama.
Ve 28 letech byl přijat na hereckou konzervatoř.
V roce 2003 dostal hlavní roli ve filmu Wake, jehož producentkou byla právě Susan Landau Finch a který režíroval její manžel Henry Leroy Finch.

V roce 2000 Gale přijal kontroverzní roli nesmlouvavého homosexuála svůdníka Briana Kinneyho, hlavní postavu v populární gay show stanice Showtime Queer as folk, která přelomově a jako první na amerických obrazovkách předvádí sex mezi dvěma muži.
Show končí po pěti letech, čítá pět sérií a 83 episod.
Pominu veškeré diskuze na internetu (ano i já mám zbožná přání a realistické pohledy a nerozhodné plácání se kolem, které libovolně střídám a proč ne? vždyť je nikdy neuvidím a je pěkné si občas snít a občas narazit na tvrdou realitu, to je život) fanynek, které Galeovi a Yaře Martinez přejí, nepřejí, věří nevěří, závidí, nezávidí.

Víte co? Nechte je být. Jo, mně to taky přijde trochu hloupé někoho šmírovat při loučení. Ale jsem na to zvědavá jako peklo! Nadruhou stranu byli na veřejnosti, nedělali nic neobvyklého, jsou spolu venku musí počítat, že je někdo uvidí (ne asi si nepředstavují, že to dá na youtube:D, ale to je cena za herectví a popularitu) Podle mě se nestlo nic hrozného...
Jej, nějak jsem se rozohnila a vy nevíte o čem.:DDD
Nejnovější video Galea a Yary při loučení na letišti. Každý se proberte svědomím, jestli to chcete vidět a kdo ano, tak tady to je. :-) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama